Gdzie się wybrać na wakacje?

Gmina Rewal  na początku XXI wieku zyskała sobie miano najbardziej przyjaznej dla turystów gminy nadmorskiej. Mieszkańcy Rewal, władze gminy stawiają na turystykę, pozyskują pieniądze na rozwój bazy noclegowej i turystycznej. W Rewalu, jak chyba nigdzie na wybrzeżu, jest ogromna konkurencja, gdy idzie o wynajmowanie  noclegów. W Rewalu moda na aktywny i zdrowy tryb życia oraz rekreacyjne uprawianie sportu, coraz częściej kreowane i promowane w środkach masowego przekazu sprawiły, że powstało na początku nowego stulecia zapotrzebowanie na imprezy plenerowe, które dałyby turystom możliwości aktywnego spędzenia urlopu.

plaża
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

„Akademia Słońca” to prawdziwa szkoła korzystania z dobrodziejstw natury: wspaniałych, piaszczystych plaż, morza i słońca. „Akademia Słońca” opiekuje się turystami wypoczywającymi w Gminie Rewal, bezpłatnie dostarczając im rozrywki, zachęcając do aktywnego spędzania czasu na plaży. Uczy, jak udzielać pierwszej pomocy (pokazy na fantomie), jak zdrowo opalać się i jak bezpiecznie korzystać z kąpielisk. Można również sprawdzić pojemność płuc, zmierzyć ciśnienie oraz grubość tkanki tłuszczowej. Akademia bawi poprzez liczne gry, zabawy i konkursy skierowane do szerokiego grona odbiorców.

Chociażby ze względu na te wspaniałości warto wynajmować noclegi w Rewalu i już dziś pomyśleć o zarezerwowaniu pokoi w Rewalu.  Na terenie miasteczka znajduje się także plac zabaw dla małych dzieci, nad którymi przez cały czas pieczę sprawują 2 opiekunów. Te wspaniałe zabawy i doskonały klimat służą dobremu wypoczynkowi, dzieci się nie nudzą, rodzice też nie muszą cały czas zajmować się nimi. Właściciele pokoi w Rewalu tez pomyśleli o dzieciach. Na terenach, gdzie wynajmujemy noclegi w Rewalu są dla nich place zabaw, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, a niejednokrotnie  baseny wypełnione wodą dla małych dzieci. Gospodarze pomyśleli też o dniach, kiedy nie da się wyjść na plażę, bo pada deszcz. Dla najmłodszych zorganizowali pomieszczenia ze stołem do ping-ponga., czy stołem bilardowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *