Wypoczynek na piaszczystej plaży

Wynajmując pokoje w Rewalu mamy możliwość korzystania nie tylko z plaży, ale również z również z różnego rodzaju aktywności na terenie samego Rewala. Wśród dyscyplin, proponowanych plażowiczom znajdują się między innymi: siatkówka plażowa, piłka nożna, aerobik, gry i zabawy dla dzieci, konkursy skoków, ćwiczenia siłowe. Już od kilku lat Gmina Rewal jest „Mekką” siatkówki plażowej. Jest ona nierozerwalnie związana z „Akademią Słońca”. Siatkówka przyciąga liczne rzesze zawodników, a trybuny wypełnia kibicami. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymują koszulki z logo „Akademii Słońca”, ufundowane przez sponsora.

plaża

Alternatywą dla siatkówki plażowej, goszczącej od samego początku w „Akademii Słońca”, stała się ostatnio plażowa piłka nożna,  która   od kilku lat króluje na najsłynniejszych plażach Europy. Noclegi w Rewalu , to również aktywny wypoczynek dla pań.   „Akademia Słońca” dba również o panie, które chętnie uczestniczą w zajęciach aerobiku. Na każdej z plaż Gminy Rewal bije rekordy popularności ta dyscyplina. Aktualny rekord to 1073 osoby ćwiczące wspólnie na plaży. Pomysł na „Akademię Słońca” – letnią uczelnię aktywnego wypoczynku, zrodził się w 2003 roku i był wyjściem Centrum Informacji Promocji Rekreacji Gminy Rewal naprzeciw oczekiwaniom gości, odwiedzających rewalskie wybrzeże, poszukujących alternatywy aktywnego wypoczynku.

Dzięki takim działaniom władz Rewala , miejscowość ta stała się tak popularna. Dlatego warto wynajmować pokoje w Rewalu, bo nigdzie indziej, na żadnej plaży , nie ma aż tak zorganizowanej aktywnej formy wypoczynku. Noclegi w Rewalu pozwalają na regenerację sił oraz zdecydowaną poprawę kondycji fizycznej. Nie ma problemów z ich znalezieniem, bo właściwie w każdym budynku znajdziemy wolne pokoje w Rewalu. Na wypoczynek do tej miejscowości przyjeżdża każdego roku coraz więcej gości zza granicy. Na deptaku rewalskim można usłyszeć rozmowy w różnych językach. To świadczy, że Rewal stał się modny nie tylko w kraju, ale i za granicą. Noclegi w Rewalu, na przyzwoitym poziomie i w przystępnych cenach są najlepszą jego reklamą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *